Ekstrakt z pestek winogron

Ekstrakt z pestek winogron
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Risun Bio-Tech Inc jest jednym z wiodących producentów ekstrakt z pestek winogron i dostawców, zapraszamy do zakupu fabryki dostaw czystej naturalnej i 100% naturalnych nasion winogron extract niskiej ceny i wysokiej jakości.

Ekstrakt z pestek winogron

Nazwa produktu: Pestek winogron Extract

Źródła Botanicznego: Vitis Vinifera L.

Części używane: Nasiona

Wygląd: Czerwono brązowy drobny proszek.

Specyfikacja: 95% Proanthocyanidins; 85% polifenoli

Metoda badania: UV

Aktywność farmakologiczna

Ludzkie sprawy raporty i wyniki z laboratorium i zwierząt badania pokazują że sproszkowany ekstrakt z nasion winogron mogą być przydatne w leczeniu chorób serca jak wysokiej krwi ciśnienie i wysoki poziom cholesterolu. Ograniczając utlenianie lipidów, fenole w pestek winogron może zmniejszyć ryzyko chorób serca, takich jak poprzez hamowanie agregacji płytek krwi i zmniejszenie stanu zapalnego . Podczas tych badań są obiecujące, więcej badań, w tym długoterminowe badania u ludzi jest potrzebne, aby potwierdzić wstępne ustalenia. Polifenoli zawartych w pestek winogron jest Resweratrol, które mogą wpływać na raka komórek, wzrost i proliferację, jak również indukuje apoptozę, wśród różnych potencjalnych efektów chemopreventive .

Aktywność biologiczną

Wstępne badania wskazują, że winogron sproszkowany ekstrakt z nasion może mieć inne możliwe właściwości zwalczania choroby, takie jak w laboratorium modele: 1) ran —pestek winogron proanthocyanidins wywołane wzrostu śródbłonka naczyniowego czynnika i przyspieszone gojenie zranioną skórą w myszy. 2) próchnicą--materiał siewny fenole może hamują metabolizm cukru doustne i opóźnić rozwój niektórych bakterii powodujących dentystyczne próchnica .  3) osteoporoza--pestek winogron ekstrakty zwiększona gęstość i wytrzymałość kości w doświadczalnych zwierząt. 4) skóry rak--pestek winogron proanthocyanidins zmniejszenie guza numery i zmniejszona złośliwości brodawczaków. 5) promieniowania ultrafioletowego uszkodzenia skóry —diety proanthocyanidins może chronić przed rakotwórczości i zapewniają suplementacji dla ochrony przeciwsłonecznej.

Detal pakowania:

Waga netto: 25Kg na bęben. Pakowane w dwie torby plastikowe z papieru bęben poza lub jak na życzenie klientów. Przechowywanie: Przechowywać w pojemniku zimne, suche i dobrze zamknięte; Trzymać z dala od wilgoci i silne światło / ciepła. Okres trwałości: dwa lata w określonym środowisku.


Zapytanie