Kaempferol

Kaempferol
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Risun Bio-Tech Inc jest jednym z wiodących producentów kaempferol i dostawców, zapraszamy do zakupu fabryki dostaw czystej naturalnej i 100% naturalnych robigenin, rhamnolutein, pelargidenolon, kaempferia galanga L. o niskiej cenie i wysokiej jakości.

Kaempferol

Inne nazwy: Kaempferia galanga L.; Robigenin; Rhamnolutein; Pelargidenolon

3, 4', 5, 7-Tetrahydroxyflavone;

3,5,7-Trihydroxy-2-(4-hydroxyphenyl)-4H-1-benzopyran-4-one

Dane techniczne: Kaempferol98%

Wygląd: Światło żółty krystaliczny proszek.

Metoda badania: HPLC

NUMER CAS: 520-18-3

NUMER EINECS: 208-287-6

Wzór cząsteczkowy: C15H10O6

Masa cząsteczkowa: 286.24

Korzyści dla zdrowia:

Keampferol jest silnym przeciwutleniaczem i pomaga zapobiegać oksydacyjnego uszkodzenia komórek, lipidów i DNA. Kaempferol wydaje się zapobiegać miażdżycy poprzez hamowanie utleniania lipoprotein o niskiej gęstości i powstawanie płytek krwi w krwi. Badania potwierdziły również, że że kaempferol działa jako środek chemoprewencyjnym, co oznacza, że hamuje powstawanie komórek rakowych.

Flawonoidów kaempferol i kwercetyna wydaje się działać synergistycznie w zmniejszeniu proliferacji komórek komórek nowotworowych, co oznacza, że zabiegi połączone z kwercetyna i kaempferol są bardziej skuteczne niż addytywne działanie każdego flawonoidów. To wnioski z badania przez ML Ackland et al (In Vivo, Feb 2005) pod tytułem "antiproliferative synergiczne działanie flawonoli kwercetyny i kaempferol w rakowe hodowli ludzkich liniach komórkowych" ".

Kaempferol może pomóc w walce z rakiem, ponieważ zmniejsza odporność komórek nowotworowych do leków przeciwrakowych vinbalstine i MZIOS.


Zapytanie