Amigdalina

Amigdalina
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Risun Bio-Tech Inc jest jednym z wiodących producentów ekstrakt z owoców amla i dostawców, Witamy kupić fabryki dostaw czystej naturalnej i 100% naturalne amla owoców wyodrębnić niskie ceny i wysoką jakość.

Ekstrakt z owoców Amla

Nazwa produktu: Ekstrakt z owoców Amla

Botaniczny Źródło: Liściokwiat garbnikowy L.

Części używane: owoce

Wygląd: Brązowy drobny proszek.

Specyfikacja: 10:1

Metoda badania: TLC

medycznych zastosowań ekstrakt z owoców amla

Amla, lub indyjski agrest, zastosowany przez indyjskich lekarzy do wielu przewlekłych chorób, w tym kontroli cukru we krwi.  Amla jest nazwa Hindi podczas w sanskrycie, termin używany jest Amalaki. Ten jadalny owoc jest dobrze znany z jego wysokiej zawartości witaminy C i jego aktywność silnym przeciwutleniaczem, silniej niż wiele innych ziół.

Nazwa botaniczna
Nazwy botaniczne amla są Emblica officinalis Gaertn i Liściokwiat garbnikowy.

Amla korzyści
Mimo, że ajurwedyjski lekarzy mają ogromne doświadczenie z wykorzystaniem Amla, mało badań człowieka jest dostępne na zachodzie. Badania zostały wykonane z amla oceny jego roli jako przeciwutleniacz, w zapobieganiu wrzód, dla osób z cukrzycą, dla psychicznego i skutki pamięci i jego przeciwzapalne korzyści. Niestety większość z tych badań zostało zrobione ze zwierzętami i istnieje bardzo niewiele badań człowieka, które nam powiedzieć w jakich warunkach, to zioło jest najbardziej korzystne.

W badaniach na gryzoniach amla został uznany być pomocne jako przeciwutleniacz, cholesterolu i kontroli cukru we krwi, dla pamięci, i korzystanie z amla był pomocny w opóźnianie rozwoju zaćmy cukrzycowej u szczurów.

Przeciwutleniacz
Ze względu na wysoką zawartość witaminy C i polifenole ekstrakt z amla jest silnym przeciwutleniaczem.

Aktywność antyoksydacyjna, polifenolowych zawartości i efekt anty glikacji niektóre tajski roślin leczniczych tradycyjnie stosowane u pacjentów z cukrzycą.
Med Chem. 2009 marzec; Kusirisin W, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, nauki Chaiyasut C. Dział farmaceutyczny, Wydział Farmacji, Chiang Mai University, Chiang Mai 50200, Tajlandia.
Etanolu ekstraktów 30 tajski roślin leczniczych, tradycyjnie stosowany jako alternatywne metody leczenia w cukrzycy, były oceniane na aktywność antyoksydacyjna. Pięć zakładów miał silne antyoksydacyjne: Amla Liściokwiat garbnikowy Linn., Terminalia chebula Retz., Morinda citrifolia Linn., Kaempferia parviflora ściany. i Herbatka z pstrolistki cordata Thunb., odpowiednio. Amla miał aktywność antyoksydacyjna silniejszy niż inne rośliny. Dochodzenie wykazało, że całkowita polifenoli i zawartości garbnika Amla i zawartość flawonoidów cordata Herbatka z pstrolistki były najwyższe. Wyniki sugerują, że rośliny te są potencjalnym źródłem naturalnych antyoksydantów, które mają wolne rodniki oczyszczania aktywności i może być używany dla zmniejszenia stresu oksydacyjnego w cukrzycy.

Chemicznych i przeciwutleniacz oceny indyjski agrest amla suplementów.
Phytother Res. 2009 Styczeń. Poltanov EA, Shikov, Dorman HJ, Pozharitskaya ON, Makarov VG Tichonow VP, Hiltunen R. otwartym akcyjnej 'Diod', 11a Derbenevskaya Avenue, 113114, Moskwa, Rosja.
Tym badaniu oceniano chemii i antyoksydacyjne właściwości ekstraktów czterech owoców amla komercyjnych. Wszystkie ekstrakty produkowane pozytywne reakcje w całkowitej fenolu, całkowita flawonoidów i testy łącznych taniny. Obecność głównie polifenolowych analitów, np. elagowy i galusowego kwasy i corilagin, zostało potwierdzone.

Amla na poziom cholesterolu
Wpływ amla (Emblica officinalis Gaertn.) na peroksydację lipidów i hipercholesterolemia u szczurów karmionych cholesterolu.
J Nutr Sci Vitaminol (Tokio). 2005 Dec; 51 (6): 413-8.
Instytut naturalny medycyna, Toyama medyczny i farmaceutyczny Uniwersytetu, 2630 Sugitani, Toyama, Japonia.
Skutki amla na poziomie utleniania i cholesterolu lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) zbadano in vitro i in vivo za pomocą utleniania LDL indukowanej przez Cu(2+) i szczury karmione cholesterolu. SunAmla i octan etylu (EtOAc), wyciąg z amla znacząco hamowały thiobarbituric kwas (TBA)-poziom reaktywnych substancji w utlenianie LDL indukowanej przez Cu(2+) i efekty były silniejsze niż te z probukolem. Wyniki te sugerują, że amla mogą być skuteczne na wysoki poziom cholesterolu i profilaktyki miażdżycy.

Cukrzyca
Jest cukrzyca kontrolowanie świadczenie zioła amla lub amla wyodrębnić?
Badania na zwierzętach pokazuje ten ziołowy suplement, aby odgrywać rolę w zmniejszaniu oksydacyjnego uszkodzenia od wysokie stężenie cukru we krwi.

Amla ekstrakty zmniejszyć stres oksydacyjny u szczurów z cukrzycą wywołaną streptozotocyną.
J Med żywności. Jesień 2005; 8) 3): 362-8. Bio odżywianie dywizji, Taiyo Kagaku Co. Ltd., Tokio, Japonia
Właściwości antyoksydacyjne ekstrakty amla i ich wpływ na stres oksydacyjny w cukrzycy indukowanej streptozotocyną zbadano u szczurów. Amla w postaci handlowej enzymatycznej wyodrębnić SunAmla (Taiyo Kagaku Co. Ltd., Yokkaichi, Japonia) lub ułamek octanu etylu bogate w polifenole podawano doustnie przez 20 dni do indukowanej streptozotocyną szczurów z cukrzycą. Amla wyodrębnia wykazały silne aktywności zmiatania wolnych rodników. Amla wykazało również silne hamowanie wytwarzania produktów końcowych, zaawansowane hemoglobiną. Podaniu doustnym amla ekstraktów do szczurów z cukrzycą nieco lepsza przyrost masy ciała i również znacznie złagodzone różnych wskaźników stresu oksydacyjnego w surowicy u szczurów z cukrzycą.

Ochrony przed promieniowaniem
Byłoby suplementacja ekstrakt amla w tych poddawanych radioterapii lub byłoby to również chronić komórki nowotworowe, które promieniowanie jest stara się zniszczyć?

Ochronne działanie ekstraktu Emblica officinalis Against Radiation-Induced obrażenia u myszy.
Ther układ raka. Marca 2009; Jindal A, Soyal D, Sharma A, Goyal PK. promieniowania i laboratorium biologii nowotworów, Departament zoologii Uniwersytetu w Radżastanie, Jaipur, Indie.
Radioprotekcyjne wpływ ekstraktu amla badano u myszy. Myszy albinosów szwajcarski były narażone na promienie gamma (5 Gy) w obecności (eksperymentalne) ekstraktu amla, doustnie 100 mg/kg masy ciała, lub nieobecności (kontroli) raz dziennie przez 7 kolejnych dni. Próbkę jelita cienkiego (jelita czczego) został usunięty z myszy i studiował w różne autopsji odstępach od 12 godzin do 30 dni. W kontroli zwierząt, krypta populacji komórek, mitozy i biopsja długość były znacznie zmniejszona w dniu 1; te później zaczęła stopniowo wzrastać, ale nie osiągnięcia normalnego poziomu nawet w ostatnim interwale autopsji. Zwierząt otrzymujących ekstrakt amla przed napromieniowaniem miał większą liczbę komórek krypt i mitozy, w porównaniu z przyjmujących lek kontroli na wszystkich przerwach autopsji. Napromieniowania zwierząt spowodowało zależne od dawki podniesienie peroksydacji lipidów i zmniejszenie glutationu a także stężenie katalazy w jelicie, w godzinę po napromienieniu. W przeciwieństwie amla wyodrębnić leczenia przed napromieniowania spowodowało istotne zmniejszenie peroksydacji lipidów i podniesienie poziomu glutationu i katalazy.

Skóry i kolagenu
Typu I promowanie Pro-Collagen i działalności kolagenozie Phyllanthus emblica ekstrakt w fibroblastów myszy.
J Cosmet Sci. 2009 Lipiec Sierpień; Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. departamencie fizjologii, Wydziału farmaceutycznego nauk, Uniwersytet Chulalongkorn, Bangkok, Tajlandia.
W ramach trwaja poszukiwania nowatorskich działań farmakologicznych amla, obecne badania wykazały jego typu I kolagenu promowanie i kolagenozie wpływ na komórki fibroblastów myszy podstawowy. W stężeniu 0,1 mg/ml, ekstrakt z amla znacznie wzrosły typ I Pro-Collagen poziom większy niż zwalczanie. Emblica ekstrakt spowodowane około 7.75-fold większe typu I Pro-Collagen indukcji w porównaniu do znanych ziołowe kolagenu wzmacniacz asiaticoside o tym samym stężeniu leczenia. Amla ekstrakt hamuje działanie kolagenazy w sposób zależny od dawki. Ten wyciąg ziołowy ma obiecujące działanie farmakologiczne, że korzyści syntezę kolagenu i chroni przed jego degradacji i może być używany jako naturalny składnik anty-aging.

Ochrona plemników z toksyn i leki
Spermatotoxic efekt ochratoksyny a jego udoskonalenie przez Emblica officinalis wodnego ekstraktu.
Acta Pol Pharm. 2009-Grudzień; Chakraborty D, oddział toksykologii R. Verma, Wydział zoologii, Akademia Nauk, Uniwersytet Stanu Gujarat, Ahmedabad 380 009, Indie.
Niniejsza analiza została przeprowadzona do oceny wpływu spermatotoxic ochratoksyny a udoskonalenie przez Emblica officinalis ekstraktu wodnego. Kiedy mężczyzna albino myszom podawano ochratoksyny. obserwowane zmiany w różnych parametrach rozrodu (Liczba plemników, ruchliwość plemników, żywotność plemników i współczynnik dzietności), podczas dalszej obróbce za pomocą wodny wyciąg z Emblica officinalis (2 mg/zwierząt/dzień przez 45 dni) poprawę odnotowano w ochratoksyny wywołane spermatotoxic efekt. Gdy normalne komórki ludzkiej spermy zawieszenie było leczonych ochratoksyny (in vitro), obserwowano różnych zmian morfologicznych. Te zostały złagodzone, leczonych ekstrakt wodny Emblica officinalis.

Amla zioło chemii
Zioło to ma wiele substancji, w tym apigenina, kwas galusowy, kwas elagowy, kwas chebulinic, kwercetyna), chebulagic kwas, corilagin, isostrictiniin, galusan metylu i luteolina. Garbniki w amla obejmują Phyllaemblicin B, emblicanin A (37%), emblicanin B (33%), punigluconin (12%) i pedunculagin.

Amla uzupełnienie dostępnych w sklepach lub w Internecie
Amla uzupełnienie - Paradise zioła 100% ekstrakt z Amla 20:1. Ekstrakt z owoców Amla (Liściokwiat garbnikowy) 20:1 (ekwiwalent do 5000 mg całych, świeżych owoców) - 250 mg. Ekstrakt z raju zioła Amla naturalnie ekstrahuje się za pomocą tylko najwyższej jakości owoców uprawianych w środowisku dziewiczych gór himalajskich niższe.

Amla w proszku korzystania
Amla w proszku jest w jasnych kolorach brązowy z Cierpki zapach. Amla w proszku sprzedawane w jeden Funt torby, zasugerował użycie jednej łyżeczki codziennie lub w miarę potrzeby

Korzyści dla zdrowia:

To przede wszystkim leczeniu zimno i gorączka, kaszel, ból gardła, błonicy, pragnienie, niestrawność, bóle brzucha , Przewlekłe zapalenie wątroby, nadciśnienie, Otyłość, hiperlipidemia, wilgotnego gorąca obrzęk, mikcji, itp.

COA amigdaliny

Element

Specyfikacja

wynik

Metoda

Związki do kawy

NLT 98.0%amygdalin

98,50%

HPLC

Organoleptyczne
Wygląd

Drobny proszek

Jest zgodny

NLS-QCS-1008

Kolor

Biały

Jest zgodny

GB/T5492-2008

Zapach

Charakterystyka

Jest zgodny

GB/T5492-2008

Smak

Charakterystyka

Jest zgodny

GB/T5492-2008

Parted używane

Nasiona

Jest zgodny

/

Metody suszenia

Spary, suszenie

Jest zgodny

/

Wyodrębnić rozpuszczalnika

Wody i etanolu

Jest zgodny

/

Charakterystyka fizyczna
Wielkość cząstek (80mesh)

100.0%pass40mesh

Jest zgodny

GB/T 5507-2008

Wilgoć

< % 1,50

1,10%

GB/T 14769-1993

Zawartość popiołu

< % 1,50

0,25%

AOAC 942.05, 18

Rozpuszczalność

Rozpuszcza się w etanolu, metanolu i ciepłej wody itp.

Jest zgodny

Visual

Temperatura topnienia

223-226 ℃

224-225,5

GB21781-2008T

Skręcalność właściwa

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

Pozostałości rozpuszczalników

Eur.Pharm

Jest zgodny

AOAC 986.15, 18

Pestycydy

Ujemny

Jest zgodny

AOAC 971.21, 18

Metale ciężkie
Całkowitej metali ciężkich

< 10.0%ppm

Jest zgodny

USP < 231 >, Metoda II

Jako

< 2.0%ppm

Jest zgodny

AOAC 986.15, 18

PB

< 2.0%ppm

Jest zgodny

AOAC 986.15, 18

CD

< 0.5%ppm

Jest zgodny

AOAC 986.15, 18

Hg

< 0.5%ppm

Jest zgodny

AOAC 971.21, 18

Pozostałości pestycydów
666

< 0.2%ppm

Jest zgodny

GB/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

Jest zgodny

GB/T5009.19-1996

Badanie mikrobiologiczne
Całkowitej liczby

< 1, 000fu/g

90fu/g

AOAC 990.12, 18

Całkowitej drożdży i pleśni

< 100fu/g

15fu/g

FDA (BAM) Rozdział 18, 8 Ed.

E. coli

Ujemny

Ujemny

AOAC 997.11, 18

Salmonelli

Ujemny

Ujemny

FDA (BAM) rozdział 5, 8 Ed.


Zapytanie