Konferencji stowarzyszenia Shaanxi zakładu wyodrębnić przemysłu

Associassion konferencji przemysłu ekstraktu roślinnego Shaanxi

22 stycznia stowarzyszenie przemysłu ekstrakt roślin shaanxi posiadanych założycieli liderów konferencji, Gubernskie i miejskie i odpowiednich shaanxi roślin ekstrakt przemysłu 520 osób uczestniczył w spotkaniu.
Shaanxi jest jednym z urodzenia ekologia w Chinach, zatrudniony w firmie ponad 600, produkcji ponad 2000 rodzajów odmian. Z rosnącej skali (15 lat z rzędu, średni wzrost o 25% rocznie) przemysł potrzebuje stowarzyszenie, które można skonfigurować standardy branżowe, regulacji przemysłu, takich jak układ z branży w przyszłości, w celu promowania zdrowego i uporządkowany rozwój przemysłu. Ekologia stowarzyszenie prowincji shaanxi w 62 i będzie firm z wysiłków, powstaje w momencie historycznym.
-Założycielem konferencji, z całego kraju ponad 320 ekologia przedsiębiorstw przyszedł pogratulować, aż 580 osób uczestniczyło. Skali konferencji w prowincji shaanxi i nawet Chińczycy są wszystkie bezprecedensowy.
Drugi dzień akademicki BBS, od "szanse i wyzwania", "big data", "odpowiedzialność", "ekologia trend", "technologia" i "ekologia innowacji" sześciu wymiarów pełni rozłożeniu, suchych towarów, Szerokość i głębokość, nie jest z niektórych w prowincji shaanxi, jest także rzadkie w kraju.
Stowarzyszenie przemysłu ekstraktów roślinnych Shaanxi składa się z shaanxi zaangażowany w produkcji ekstraktów roślinnych, zarządzanie, zarządzanie i technologii jednostki badawczej wspólnie zestaw do prowincji non-profit organizacji społecznych, wiele przedsiębiorstw samodyscypliny zarządu Stowarzyszenia i sposoby rozwoju pod pojęcie wzajemnej współpracy w rozwoju i zyskać zyskać. Shaanxi roślin ekstrakt przemysł stowarzyszenie zhi gang shen w wyglosił konferencji jest silny, naturalnych wyciągów roślinnych jest utrzymanie zdrowego życia chipu, ekologia stowarzyszenie będzie prowadzić ludzi do spożywania normalnych roślin naturalnych zdrowia żywności i leków, utrzymać jakość życia i zdrowia, shen, również oferowane do: budowy zakładu wyciąg zawartości wysokiej jakości produkcji, jako stowarzyszenia misji , na rozwój shaanxi ekologia na orbitę nowego.