Zapobiega enzym Nattokinase:Powderfui, zawał serca i udar mózgu

Nattokinase: silny enzym Prevens zawału serca i udaru


Według US Centers for Disease Control każdego roku około 700 000 osób cierpi udar, główną przyczyną niepełnosprawności długoterminowe w Stanach Zjednoczonych. American Heart Association szacuje, że prawie co roku, około 1 mln Amerykanów będzie cierpieć na atak serca.

-Sponsorowanych reklam-

Około 700 000 z nich będzie chorych na zawał serca po raz pierwszy, a około 500.000 będą ludzie, którzy wcześniej mieli atak serca. To wszystko składa się na to: wbrew powszechnemu przekonaniu, zawał serca i udar mózgu konto za więcej zgonów niż wszystkie nowotwory oraz urazy w połączeniu, i jeden na każdym 2,4 zgonów przypada na choroby układu krążenia. Jak to jest możliwe w najbogatszych, najbardziej wykształconych kraju na ziemi

Większość z nas się zbyt mało ćwiczeń, gromadzą się zbyt dużo stresu i jeść nieodpowiednia dieta, tłuszczów nasyconych, cukru rafinowanego i zbyt mało błonnika. Dodać do tej listy nawyku palenia i odpowiedź jest dość jasna. (Mimo, że istnieje znacznie częstszego występowania palenia papierosów w Japonii niż w USA, śmiertelności z CVD wśród mężczyzn w Japonii jest wciąż mniej niż połowa tego w U.S.3) I co gorsza, badania opublikowane w Journal of American Medical Association (3/6/2002) wskazuje, że narażenie na powietrza zanieczyszczenia mogą powodować Niektóre 10.000 śmiertelny atak serca w roku w USA!

Głównego nurtu opieki zdrowotnej połączyły się z przemysłu farmaceutycznego, do zaoferowania tymczasowe quick fix zabójca numer jeden naszych czasów. Statyny zmniejszają poziom cholesterolu. Aspiryna i warfaryny rozrzedzenia krwi. Leki anty-nadciśnienie zmniejszyć ciśnienie krwi. Operacji pomostowania i angioplastyki wyczyścić tętnic. Zasadniczo wszystkie one pomagają przedłużyć życie pacjenta z chorobą układu krążenia (CVD). Ale żaden z tych leków lub procedury jest bez ryzyka skutków ubocznych. Dobrze, mamy dobre wieści dla Ciebie!

Ryzyka można znacznie zmniejszyć przez zmianę stylu życia i dodanie suplementów diety, sprawdzone do wsparcia układu krążenia. Większość z nas są świadomi, że jedzenie lżejsze, bardziej zrównoważonego odżywiania, rzucić palenie tytoniu i regularne ćwiczenia są dość ruszaj większości przypadków chorób serca, zanim one wystąpią. Teraz jest coś jeszcze można zrobić.

Nattokinase wykazano obsługuje normalne ciśnienie krwi, rozpuszczenia zakrzepów krwi i zapobiec ich formowania na pierwszym miejscu!