Wyciąg z rabarbaru

Wyciąg z rabarbaru
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Risun Bio-Tech Inc jest jednym z wiodących rabarbar ekstrakt producentów i dostawców, zapraszamy do zakupu fabryki dostaw czystej naturalnej i 100% naturalnych rabarbar wyciąg z niskiej ceny i wysokiej jakości.

Wyciąg z rabarbaru

Nazwa produktu: Rabarbar Wyciąg

Źródła Botanicznego: Rabarbar dłoniasty L

Części używane: Rhizoma

Wygląd: Żółto-brązowy drobny proszek.

Specyfikacja: 10:1

Metoda badania: TLC

Główne funkcje

1. rabarbar ekstrakt ma akcję czyszczący do stosowania w leczeniu zaparcia, ale także ma działanie ściągające zbyt. Rabarbar Root Extract, w związku z tym, ma naprawdę oczyszczające działanie na jelitach, usuwanie gruzu, a następnie astringing z antyseptyczne

właściwości jak również.

2. rabarbar Root Extract jest również stosowany w leczeniu wewnętrznego owsiki iwłosienia. Ekstrakt z korzenia rabarbaru była również stosowana miejscowo jako kompres okład lub na czyraki, oparzenia, carbuncles i rany i płukania jamy ustnej na opryszczkę.

Aplikacji:

1. rabarbar ekstrakt jest się do poprawy trawienia i zwiększenie apetytu.

2. rabarbar Wyciąg pomaga leczyć wrzody, złagodzić zaburzenia śledziony i jelita grubego, zwolnić zaparcia i pomagają leczyć hemoroidy i krwawienia w górnych dróg przewodu pokarmowego.

Detal pakowania:

Waga netto: 25Kg na bęben. Pakowane w dwie torby plastikowe z papieru bęben poza lub na życzenie klienta.

Przechowywanie: Przechowywać w pojemniku zimne, suche i dobrze zamknięte; Trzymać z dala od wilgoci i silne światło/ciepła.

Okres trwałości: dwa lata w określonym środowisku.


Zapytanie